Volkswagen’den 125.000 TL Kredi Destekli Sıfır Araba Kampanyaları

Volkswagen markası yeni model araçlarına özel olarak kredi desteği sunmaya başladı. Yeni Tiguan ve Yeni Passat modelleri için sunulan kredi kampanyasıyla düşük faizli 125 bin TL kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan ve sedan, HB ve SUV kategorisinde satışa sunduğu otomobillerle dikkatleri üzerine çeken bu marka şimdi de düşük faiz seçeneğiyle araç sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Markanın önde gelen modellerinden biri olan Passat aracının başlangıç fiyatı 373.000 TL olarak belirlenmiştir. Aracın üst paketi ise 878.900 TL’den satışa sunulmaktadır.

SUV kategorisinin en beğenilen modellerinden biri olan Tiguan aracı ise 422 bin ile 752 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Siz de Volkswagen sıfır araba kampanyaları çerçevesinde satışa sunulan Passat ve Tiguan modellerine özel olarak 125 bin TL kredi kullanabilirsiniz.

24 ay vade seçeneği ve 0.99 faiz oranıyla yararlanabileceğiniz maksimum kredi tutarı 125.000 TL’dir. Bireysel müşteriler için sunulan bu krediyle siz de Tiguan ve Yeni Passat modellerinden birine sahip olabilirsiniz.

125.000 TL krediye 24 ay vade ve %0,99 faiz seçeneğinden yararlanarak sahip olmak ve bu iki modeli daha yakından görmek için Volkswagen bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.