Skoda Fabia 1.999 TL’den başlayan aylık taksitlerle satışta

Skoda, yeni yılla birlikte araç satışında ciddi bir artış sağlamak amacıyla düşük taksit oranlarıyla birçok modelini satışa sunmaya başladı. Skoda ailesinin en küçük aracı olarak satışa sunulan 2021 Fabia modeli, sıfır araç kampanyaları çerçevesinde satışa sunulmaya başlandı.

İki farklı paketle satışa sunulan 2021 Skoda Fabia’nın fiyatı 194.900 TL ile 205.000 TL arasında değişmektedir. Aracın başlangıç paketi olan Premium modelinde 95 beygirlik otomatik şanzımanlı benzinli bir motor bulunmaktadır. En üst paket ise 205 bin TL’den satışa sunulmakta olup o da benzinli 95 beygirlik otomatik şanzımana sahiptir.

Aracın yakıt tüketimi 100 km’de karma olarak 5,5 litre civarındadır. Benzinli bir motora sahip olmasına rağmen yakıt tüketimi açısından gösterdiği değerler son derece iyidir. Araç saatte maksimum 188 km hıza çıkmaktadır. Hızlanma süresi ise 11 saniye civarındadır.

Araba kampanyaları çerçevesinde detayları açıklanmayan Skoda Fabia kampanyasının taksit tutarı 1.999 TL olarak belirlenmiştir. Siz de bu aracı yakından görmek ve kampanya detaylarını öğrenmek için Skoda bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.