Ford Otomobillere Özel Sıfır Araba Kampanyaları Başladı!

Ford, 2021 yılına sıfır araçlarda sunduğu kredi kampanyalarıyla damga vurmaya devam ediyor. Binek otomobil kategorisinde satışa sunduğu 2021 Ford Fiesta, 2021 Ford Focus, 2021 Ecosport, 2021 Mondeo, 2021 S-Max ve yeni model Ford Galaxy otomobilleri için kredi desteği sunmaktadır.

İşte, Ford Sıfır Araba Kampanyaları

Ford markasının hafif ticari aracı olarak satışa sunulan ve binek otomobil kategorisinde yer alan 2021 model Ford Tourneo Courier Journey versiyonuna özel olarak 130 bin TL kredi desteği sunmaktadır. 12 aylık vade seçeneğiyle kullanılabilecek olan bu kredinin aylık faiz oranı ise %0.49 olarak belirlenmiştir.

Ford markasının önemli Crossover araçlarından biri olarak satışa sunulan ve sportif bir tasarımla dikkatleri üzerine çeken yeni Puma modeline özel olarak 120 bin TL kredi sunulmaktadır. %0.99 faiz seçeneğiyle kullanabileceğiniz bu kredi desteğinde aylık vade sayısı 24 ay ile sınırlıdır.

Markanın en önemli SUV modeli olarak satışa sunulan 2021 Kuga, özellikleri ve teknolojisiyle en iyi SUV modellerinden biri olarak piyasada yer almaktadır. Dikkat çeken özellikleri arasında özellikle performans açısından beklentileri karşılayan modellerin başında gelmektedir. Yeni Kuga için Ford, 150.000 TL faizsiz kredi olanağı sunmaktadır. 12 ay vadeli 150.000 TL krediyi aylık 12.500 TL taksitle kullanabilirsiniz.

Ford markasının binek otomobilleri içerisinde önemli bir yer tutan, Focus, Fiesta, Mondeo, Ecosport ve S-Max ile Galaxy versiyonları için de 60 bin TL 24 ay vadeli %0.99 faizli kredi desteği sunulmaktadır.

Siz de yeni bir binek otomobil satışları çerçevesinde sunulan kredi seçeneklerinden yararlanarak Ford marka bir otomobile sahip olmak ve markanın modellerini yakından görmek için Ford plazalara uğrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.