Faizsiz Taksitli Sıfır Araba Kampanyaları

Faiz ödemeden taksitli sıfır araba satın almak isteyenler için birçok marka önemli kredi destekleriyle sıfır araç satışına başladı. Özellikle kredi faizlerinin yükselmesiyle birlikte, Türkiye’nin önemli otomobil markaları faizsiz kredi desteği sunmaya başladı.

Bu yazımızda güncel birçok kampanya ile ilgili detaylı bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız. Özellikle fiyat aralığı açısından alınabilecek önemli araçların satışına faizsiz olarak sunulan kredi destekleriyle devam edilmektedir.

Fiat Faizsiz Taksitli Araba Kampanyaları

Yılın en ucuz sıfır araba modelleri Fiat markası tarafından satışa sunulmaktadır. Bu kapsamda ucuz bir sıfır araç satın almak isteyenler için Fiat, Yeni Egea Sedan, Egea Cross ve hafif ticari araç modelleri içerisinde en çok satılan Fiorino ve Doblo 2021 modelleri için 50.000 TL faizsiz kredi desteği sunmaktadır. 12 ay vade ile 50.000 TL kredi kullanacaklar için faizsiz kredi desteği sunulmaya devam edilmektedir.

Opel Faizsiz Taksitle Sıfır Araba Kampanyaları

Opel, özellikle SUV modelleri için faizsiz olarak kredi desteği sunmaya başladı. SUV kategorisinin önemli araçları arasında yer alan 2021 Grandland X, Crossland ve Mokka modellerine özel tam 150.000 TL faizsiz kredi desteği vermektedir. Faizsiz olarak kullanabileceğiniz 150.000 TL kredi desteğini 12 aylık vade seçeneğiyle kullanabilirsiniz. 12 aylık vade seçeneğinde aylık ödeme miktarı 12.500 TL olarak belirlenmiştir.

Ford Faizsiz Sıfır Araç Kampanyaları 2021

Ford markası ülkemizde özellikle Focus ve Kuga gibi modelleriyle en çok satılan markalardan biri olmaya devam ediyor. Faizlerin yüksek olması nedeniyle yavaşlayan sıfır araç satışlarını artırmak amacıyla Ford Kuga ve Focus 2021 modelleri için 100 bin TL faizsiz kredi desteği sunmaya başladı. 12 ay vade ile sınırlandırılmış olan bu kampanyada aylık ödeme miktarı 8.334 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya sadece Kuga ve Focus modelleri için geçerli olacaktır.

2021 Renault Faizsiz Taksitli Araba Kampanyaları

Renault markasının en çok satılan modelleri olan Megane, Clio ve Yeni Taliant modellerine özel olarak hazırlanan kampanya ile birlikte bu araçların satışları hızlandı. 50.000 TL kredi desteği sunulan bu üç modele sahip olmak isteyenlere özel 12 aylık vade seçeneğinde faiz uygulanmayacaktır. Yılın en çok satılan aracı olan Clio modeli özellikle faizsiz araba kampanyaları çerçevesinde satışlarının daha da artacağı ön görülmektedir.

Peugeot Faizsiz 2021 Araba Kampanyaları

Yeni nesil otomobiller içerisinde özellikle SUV kategorisinde adından en çok söz ettiren markaların başında gelen Peugeot, 3008 ve 5008 modellerine özel olarak sıfır faizli araç kredisi sunmaya başladı. 90 bin TL araba kredisini 12 aylık vade seçeneğinde faizsiz olarak kullanabilirsiniz. Teknolojik olarak son derece gelişmiş motor ve donanım özelliklerine sahip olan bu araçlar sınırlı sayıda üretilmiş olup kampanyadan yararlanmak için acele edin.

Sıfır araba kampanyalarından yararlanarak yeni bir araç satın almak isteyenler için yayınlanacak tüm kampanyaları bu yazımızda aktarmaya devam edeceğiz. Özellikle Renault, Fiat, Ford, Opel ve Peugeot gibi önemli markaların araç kampanyalarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.