40 Bin TL Peşinatla Sıfır Toyota Corolla Kampanyası

Piyasanın en çok tutulan sedan modellerinden biri olan Corolla aracı için 48 aylık taksit seçenekli sıfır araç kampanyaları başladı. Düşük peşinat tutarından yararlanarak sıfır bir araç sahibi olmak isteyenlere 164 bin TL’ye varan kredi destekleri sunulmaya devam ediliyor.

Uygun vade seçenekleriyle sunulan kredi kampanyasında aylık faiz oranı %1.62 olarak belirlenmiştir. Kampanya çerçevesinde 48 aylık vade seçeneğiyle sunulan 164 bin TL kredi için aylık ödeme miktarı 5.286 TL’dir. Bu çerçevede sıfır araba kampanyaları için sunulan kredilerden yararlanarak siz de sıfır km Corolla sahibi olabilirsiniz.

Toyota Corolla Sıfır Araç Kampanyası

2021 Toyota Corolla 1.5 Vision

40 Bin TL Peşinat Tutarı

Aracın peşin tutarı: 204.000 TL

Sunulan Araç Kredisi: 164.000 TL

Aylık Taksit Sayısı: 48 Ay

Faiz Oranı aylık: %1,62

Aylık ödenecek taksit tutarı: 5.286 TL

Toplam Geri Ödeme: 254.579 TL

Yeni Corolla modeli önceki versiyonlara göre daha güçlü bir motor özelliğine sahiptir. 6 ileri manuel şanzımanlı olan bu araç benzinli bir motora sahiptir. Son derece geniş bir iç hacme sahip olan bu araç yol tutuşu ve güvenlik açısından beğenilen sedan modellerinden biri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Siz de uygun ödeme seçenekleri sıfır araç kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatlarla yeni bir Corolla sahibi olmak isterseniz en yakın satış noktalarından birine uğrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.