200 Bin TL Kredi Desteğiyle Sıfır Skoda Kodiaq Kampanyaları

Skoda markasının Türkiye’de satışa sunduğu SUV modellerinden biri olan 2021 Kodiaq otomobil türünün en geniş SUV araçlarının başında gelmektedir. Dikkat çeken tasarım ve üst düzey teknolojisiyle adından söz ettiren bu araç için sıfır araba kampanyaları çerçevesinde tam 200 bin TL kredi desteği sunulmaktadır.

Üstün teknolojik özellikleri üzerinde barındıran bu araçta 10.25 inçlik dijital bir gösterge paneli yer almaktadır. Sunulan dijital gösterge paneli özellikle sürüş detaylarını görmeniz açısından son derece kullanışlı birçok özellik sunmaktadır. 2021 Kodiaq fiyatları açısından da bakıldığında aracın başlangıç fiyatı 387.700 TL’den satışa sunulmaktadır. 449.900 TL başlangıç fiyatında indirime gidilerek araç 387.700 TL’den satışa çıkarılmıştır.

1.5 TSI 150 beygir motor özelliğiyle satışa sunulan bu araçta DSG yani otomatik şanzıman özelliği bulunmaktadır. Aracın manuel vites seçeneğine sahip modeli ülkemizde satışa sunulmamaktadır.

Sıfır Km Skoda Kodiaq Kampanyaları

Bu modele sahip olmak isteyenler için Skoda markası faizsiz kredi desteği sunmaya başladı. Aracın 200 bin TL’lik tutarı için 18 ay vade seçeneğinde %0 faiz uygulanmaktadır. Araba kampanyaları ile yeni bir Kodiaq satın almak isteyenler için sunulan 200.000 TL kredi desteğinde 18 aylık vade seçeneğinde aylık ödeme tutarı 11.112 TL olarak belirlenmiştir.

2021 Skoda kampanyaları ile siz de ayda 11.112 TL taksit ödeyerek 18 aylık vade seçeneğiyle bu araç için 200 bin TL kredi desteğini faizsiz olarak kullanabilirsiniz.

Özellikle geniş bir SUV arayanların ilk tercih ettiği modellerin başında gelen bu araç teknik ve donanım açısından son derece gelişmiş özellikleri üzerinde barındırmaktadır. Konfor ve güvenliğin en üst noktaya çıktığı bu araçta birçok yenilikçi teknoloji araçta yer almaktadır.

Faizsiz sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sunulan 200.000 TL kredi desteğinden yararlanmak ve Kodiaq modellerini daha yakından görerek aracın test sürüşlerine katılmak için en yakın Skoda bayilerinden birine uğrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.