150.000 TL Faizsiz Kredi Destekli Ford Kuga Kampanyası

SUV araçlar içerisinde son derece iddialı bir tasarım ve teknoloji anlayışıyla piyasalardaki yerini almaya devam eden Yeni Ford Kuga modeline özel olarak faizsiz kredi kampanyası düzenlenmeye devam ediyor.

Yılın en önemli aile arabası olarak görülen Kuga 2021 modeline özel faizsiz olarak kullanabileceğiniz 150 bin TL kredi desteği sunulmaktadır. Kategorisindeki en iyi SUV modelleri içerisinde yer alan bu model özellikle fiyatları ve sunulan fırsatlarla son derece cazip araçlardan biri haline geldi. İşte, yeni Kuga modelinin fiyatları ve kampanya çerçevesindeki fırsatlar:

2021 Ford Kuga Teknik Özellikleri

1.5L EcoBoost benzinli ve 1.5L EcoBlue dizel motor seçenekleriyle satışa sunulan bu araç hem teknik hem de teknoloji açısından dopdolu modellerin başında gelmektedir. Aracın benzinli modellerinde 120 beygir ve 240 tork bulunurken dizel versiyonlarında 120 beygir ve 300 tork bulunmaktadır. Araç hem dizel hem de benzinli motorlarda performans açısından beklentileri karşılamaktadır.

Yeni Kuga modelinin yakıt tüketimine bakacak olursak benzinli modellerde karma olarak 7-8 litre arasında bir tüketim oranına sahipken dizel versiyonlarda bu oran 5,5-6 litre arasında değişmektedir.

2021 Ford Kuga Fiyatları

2021 Ford Kuga fiyatları açısından değerlendirecek olursak aracın en boş paketi olan Style 1.5L EcoBoost benzinli modeli 365.400 TL’den satışa sunulmaktadır. Dizel modelleri ise 380.300 TL ile 471.300 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Sıfır SUV fiyatları açısından değerlendirildiğinde sunulan teknoloji ve donanım bakımından alınabilecek önemli araçlardan biri olarak dikkatleri çekmektedir.

2021 Ford Kuga Sıfır Araç Kampanyaları

Yeni Ford Kuga modeline özel 150 bin TL faizsiz kredi sunulmaktadır. Sadece 12 ay vade seçeneğinden yararlanırsanız bu kredi tutarı için hiç faiz ödemeyeceksiniz. Faizsiz sıfır araç satın almak isteyenler için sunulan 150 bin TL kredi kampanyasında 12 aylık vade seçeneğinde aylık ödeme miktarı 12.500 TL olarak belirlenmiştir.

Siz de Kuga versiyonlarının test sürüşlerine katılmak ve bu araç için sunulan fırsatlardan yararlanmak için en yakın Ford satış birimlerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.