0 Faizli Araba Kampanyaları 2021

2021 yılında otomobil fiyatlarında yaşanan ciddi düşüşle birlikte birçok müşteri yeni bir araç almak için bayilerin yolunu tutmaya başladı. Bu çerçevede birçok önemli marka sıfır araçlara özel %0 faizli kredi kampanyaları başlattı. Hem faizsiz kredi desteği hem de fiyatların aşağıya çekilmesiyle birlikte bu yıl 900 bin civarında bir araç satışı olacağı öngörülmektedir.

2021 yılı %0 faizli araç kampanyaları çerçevesinde önemli fırsatlar sunan birçok marka arsında yer alan Toyota, Opel, Ford gibi markalar 12 ay vade seçeneğinde faizsiz kredi desteği vermeye devam ediyor. İşte, ayrıntılar…

Opel 0 Faizli Araba Kampanyaları

Opel markası 75.000 TL ile 150.000 TL arasında değişen tutarları 12 ay vade seçeneğinde faizsiz bir şekilde sunmaktadır. Bu kapsamda yeni Corsa modeli için 75.000 TL, Grandland X ve Insignia modeli için 150 bin TL sıfır faizli sıfır araç kampanyası düzenlemeye devam ediyor.

Toyota 0 Faizli Araba Kampanyaları

Toyota markası özellikle 2021 Corolla modeli için başlattığı kampanya ile adından en çok söz ettiren markaların başında gelmektedir. Hem fiyatlarda 20.000 TL’ye varan indirim hem de 100.000 TL faizsiz otomobil kampanyaları ile ilgi görmeye devam eden bu marka en cazip fırsatları sunmaktadır.

Ford 0 Faizli Araba Kampanyaları

Faiz ödemeden anaparayı taksitle ödemek isteyenler için kampanya başlatan markalardan biri de Ford’dur. Ford 2021 model Ford Kuga aracına özel olarak faizsiz kredi kampanyası başlattı. Yılın en beğenilen SUV araçları arasında yer alan yeni Kuga modeline özel olarak tam 150 bin TL kredi desteği sunulmaktadır.

Faizsiz sıfır araba kampanyaları çerçevesinde bu araç için 12 ay vade seçeneğinde sunulan 150.000 TL kredi desteğinden yararlanarak siz de yeni bir SUV sahibi olabilirsiniz.

Sıfır Faizli Ford Tourneo Courier Kampanyaları

Ford markasının en beğenilen hafif ticari araç modeli olan Courier, 2021 yılının en çok satılacak ticari araçlarından biri olması beklenmektedir. Özellikle fiyatlarda yapılan indirimle birlikte bu araca özel olarak tam 120 bin TL faizsiz kredi desteği sunulmaktadır. Siz de ticari araç satın alımlarında 12 ay vadeli aylık 10.000 TL taksitli 1120 bin TL kredi desteğinden yararlanarak sıfır km bir Ford Courier sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.